high-rise building
This is a skyscraper in which I tried to make many floors in the style of Russians,
but somehow it did not work out very well.
And yes, I’ll ask you to sign up for the construction,
I worked on it for about 6 hours in 2 days.
remarks
-completely destructible.
– there may be drawdowns of up to 15 fps on weak computers.
-can play RP scenes.
(santinnel note plz).
это высотка в которую я попытался выполнить
в стиле русских много этажек но как то не особо получилось.
и да я тебя попрошу подписатся на постройку я над ней работал около 6 часов за
2 дня.
приметки
-полностью разрушымая.
-могут быть просадки до 15 фпс на слабых компьютерах.
-можно отыгрывать РП сцены.
(santinnel заметь plz).
